HIGH HAT i HATTASK, Mode de Paris, omkring århundredeskiftet 18/1900.

394284. HIGH HAT i HATTASK, Mode de Paris, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Størrelse 57.

Brugsslitage, lidt slidt i kanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 57.

Antal besøg: 2.079