FLY, 9 stk, Liberg Rosenfors, Erik-Anton Berg, Parker & sønner mv.

394274. FLY, 9 stk, Liberg Rosenfors, Erik-Anton Berg, Parker & sønner mv.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.
3 afrundede (konvekse) og 2 buede planer længde mellem 15,5 og 26 cm.
1 lige pudsningsplan længde 23 cm.
3 grundplaner længde 15,5, 18 og 22,5 cm.

Brugsslitage, nummer skrevet med sølvpen på alle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.700