VÆGSKAB, allmoge, Jämtland, 1800-talets første del.

3936295. VÆGSKAB, allmoge, Jämtland, 1800-talets første del.

Originalt malet skab med højde ca. 90 cm, bredde ca. 70 cm og dybde ca. 30 cm.

Brugsslitage, revner, mærker og retoucher.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 728