IVAN HOFLUND. Landskab, olie på lærred, signeret.

393380. IVAN HOFLUND. Landskab, olie på lærred, signeret.

33 x 47 cm.

Overfladesnavs, mindre slitage.

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 47 cm.

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besøg: 2.189