Symaskine, model 421G, Singer, 20. århundrede.

3933067. Symaskine, model 421G, Singer, 20. århundrede.

Med støttehus, længde 54, højde 30 cm.

Brugsslitage, ledninger og pedal mangler, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 488