VÆGLAMPER, 3 stk, messing og gult metal, Örsjö og EWÅ.

393237. VÆGLAMPER, 3 stk, messing og gult metal, Örsjö og EWÅ.

Væglampe messing Kjell Blomberg Örsjö længde fra væg 20 cm.
Væglampe CE Fors EWÅ længste længde 38 cm.
Væglampe EWÅ skærmlængde 17 cm.

Brugsslitage, små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, små ridser.

Antal besøg: 3.090