SKAB, Nordiska Kompaniet, 1900-tallet.

393178. SKAB, Nordiska Kompaniet, 1900-tallet.

Beslag i messing.
Længde 60, bredde 41, højde 74 cm.
Bakke mærket.

Brugsslitage. Mindre stød/ridser. Lås langsomt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Beslag i messing.
Bakke mærket.

Antal besøg: 909