EMMA TOLL. Stilleben.

EMMA TOLL. Stilleben.
3930598. EMMA TOLL. Stilleben.

Olie på lærred indsat på panel, 49,5 x 71 cm. Rammemål, 60 x 80 cm. Signeret Emma Toll.

Ringer til Crackeliers.

Tema

Female artists - 150 Years of Creativity

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringer til Crackeliers.

Tema

Antal besøg: 637