MUSIKALE MØBLER, teaktræ, snor model, midten af det 20. århundrede.

393044. MUSIKALE MØBLER, teaktræ, snor model, midten af det 20. århundrede.

Til diske og pladeafspillere.
6 hylder.
Længde 80 cm Bredde 34 cm Højde 218 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Til diske og pladeafspillere.
6 hylder.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 772