Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Spejle
SPEJLAMPER, 1 par "Regnaholm", IKEAs 1700-tals serie.
393021. SPEJLAMPER, 1 par "Regnaholm", IKEAs 1700-tals serie.
Highlighted by our experts
Forgyldt, højde 58 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Highlighted by our experts
Forgyldt, højde 58 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
8.675