LILLE KRYSTALSKRONE, anden halvdel af det 20. århundrede.

392935. LILLE KRYSTALSKRONE, anden halvdel af det 20. århundrede.

Krystal lysekrone med 3 lyspunkter til elektrisk lys.
Højde 27/56 cm Diameter 38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.240