DESK, New Renaissance.

DESK, New Renaissance.
39273. DESK, New Renaissance.

Fem skuffer med metalbeslag. Drejede ben. Længde 124 cm, bredde 62 cm, højde 76 cm.

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
39273. DESK, New Renaissance.

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Antal besøg: 1.977