SØMANDSARBEJDE, skåret og malet træ, 18/1900 tallet.

392686. SØMANDSARBEJDE, skåret og malet træ, 18/1900 tallet.

Sandsynligvis Sydamerika. Højde 11 cm. Diameter 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 508