LÆNESTOL, brunt betræk med understel i krom.

392683. LÆNESTOL, brunt betræk med understel i krom.

Anden halvdel af det 20. århundrede.

Brugsslitage og en løs knaplukning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 981