BAROMETER, Schatz og SKIBSUR.

392677. BAROMETER, Schatz og SKIBSUR.

Monteret på træplade. Længde 44 cm.
Bredde b22 cm.

Ikke funktionstestet. Træplade med mindre ridser.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde b22 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 928