SHIPCOURSE, samt barometer, messing, Schatz, Royal Mariner.

392664. SHIPCOURSE, samt barometer, messing, Schatz, Royal Mariner.

Monteret på træplade, højde 50 cm.
Bredde 28 cm.

Mindre slitage, ikke testet.
Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 28 cm.

Mindre slitage, ikke testet.
Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.142