OTTO G. CARLSUND. Anshelm Schultzberg. Et studie. med litografi.

392497. OTTO G. CARLSUND. Anshelm Schultzberg. Et studie. med litografi.

Wahlström & Widstrand. Stockholm. 1937 272 sider, forlagets halvlæderbind. 30x24 cm. Nr. 10 af 200 eksemplarer med 1 signeret original litografi "Forårsferie i Björkhagen".

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.958