SKULPTUR i træ, mand med trillebør, signeret NN.

392275. SKULPTUR i træ, mand med trillebør, signeret NN.

Gammel mand i skåret og malet træ Højde 17 cm Længde ca 23 cm Signeret NN.

Del mangler under trillebøren En støtte til trillebøren limet Kassen løs fra trillebøren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.669