3921706. UNBEKANNTE*R KÜNSTLER*IN. Uden titel (3).
Ukendt kunstner, uden titel, akvarel på papir, signeret, ca. 49 x 36 cm/ca. 35 x 47 cm, indrammet bag glas og passepartout, med ramme ca. 73 x 57 cm/ca. 61,5 x 71,5 cm (3).