VINDUER, gotisk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

39196. VINDUER, gotisk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

Eg, sprosset vindue med glas i forskellige farver. Højde 96, længde 52,5 cm.

Slitage, et glas med revne, træskade i underkant af vinduet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.333