CLAUDE MONET. EFTER. BASSINET VED ARGENTEUIL.

3918235. CLAUDE MONET. EFTER. BASSINET VED ARGENTEUIL.

olie på lærred, signeret nede t.v., 76cm x 96cm, indrammet.

ridse/bule på lærred, mærker til ramme.

Kunstner/designer

Claude Monet (1840–1926)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Claude Monet (1840–1926)

Antal besøg: 1.177