BELYSNINGSOBJEKTER og mere, 20. århundrede.

391782. BELYSNINGSOBJEKTER og mere, 20. århundrede.

Lysestager og meget mere.

Brugsslitage. Nysølv, inskription forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lysestager og meget mere.

Antal besøg: 620