SPISEBORD, 1960'er/70'ere.

SPISEBORD, 1960'er/70'ere.
3916807. SPISEBORD, 1960'er/70'ere.

Valnød fineret. Rund skive. Diam 110 cm, to lasteplader à 49, højde 73 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 883