MARIKA LANG. FARVELITOGRAFI.

MARIKA LANG. FARVELITOGRAFI.
391630. MARIKA LANG. FARVELITOGRAFI.

Göteborg, Gustav Adolf pladsen. 58x82 cm. Signeret og nummereret EA V/XX.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Antal besøg: 741