EUGENE GIRARDET. EFTER. tryk, begyndelsen af det 20. århundrede.

391571. EUGENE GIRARDET. EFTER. tryk, begyndelsen af det 20. århundrede.

"Copyright 1902 af Braun Clement et Co". Signeret på tryk. Indvendig passepartout ca 37 x 50,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.498