SKÅLE, 2 stk, CREMEKRYDE, sølv, 1900-tallet.

391432. SKÅLE, 2 stk, CREMEKRYDE, sølv, 1900-tallet.

Hamrad indretning. Ustemplet. Diameter på skålene ca 7 eller 11,5 cm Totalvægt ca 255 g.

Mindre slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og ridser.

Antal besøg: 687