ERIK ÖHRMARK. Sofa, gustaviansk (Aktiv 1777—1813).

3912454. ERIK ÖHRMARK. Sofa, gustaviansk (Aktiv 1777—1813).

Den er malet hvid. Indretning delvist skåret såvel som i pastelage. løse puder. Omarbejdet med senere ben. Koldstemplet EÖM.

Sædehøjde 47
Højde 99
Længde 188
Bredde 74.

Renoveret og færdiggjort, slid, malingstab, revner og mindre skader/afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 47
Højde 99
Længde 188
Bredde 74.

Antal besøg: 988