MARTIN LINDSTRÖM. Västervik, akvarel, signeret, dateret 1959.

391233. MARTIN LINDSTRÖM. Västervik, akvarel, signeret, dateret 1959.

35 x 45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 45 cm.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besøg: 825