GASTON HOFFMANN, "Atelier de repair".

391222. GASTON HOFFMANN, "Atelier de repair".

Gaston Hoffmann, 1883 Paris- 1960?, "Atelier de reperation" humoristisk sceneri i skønhedsklinikken, venstre. og signeret med blyant. G. Hoffmann, højre. uid plade Atelier de reperation, litografi, indrammet under glas, H x B Paserpartoutausschn. ca. 27x34,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunst & Auktionshaus Walter Ginhart
Antal besøg: 1.683