391183. KUNSTGLAS, glasblok med rensdyr og samer, graveret dekoration, Vicke Lindstrand for Kosta, anden halvdel af det 20. århundrede.
Længde 19,5, Bredde 8, Højde 17 cm.
Signeret "Kosta V.Lindstrand 4B".
Uvæsentligt Brugsslitage.
Der er overfladeridser.