YDERFORING, keramik, signeret og dateret, Thomas Mattsson 1994.

391112. YDERFORING, keramik, signeret og dateret, Thomas Mattsson 1994.

Højde, 17,5 cm, diameter, 33 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.202