ARNE HEUSER. olie på Panel, signeret A verso, dateret 1966.

390796. ARNE HEUSER. olie på Panel, signeret A verso, dateret 1966.

94 x 127 cm.

Et eller andet mærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

94 x 127 cm.

Et eller andet mærke.

Antal besøg: 2.416