MODEL BIL, BUGATTI TYPE 50T 1933, POCHER, RIVAROSSI, SKALA 1:8.

3907802. MODEL BIL, BUGATTI TYPE 50T 1933, POCHER, RIVAROSSI, SKALA 1:8.

Ved byggesæt. Brugsanvisning medfølger.

Længde 67, bredde 23,5, højde 20 cm.

Med hjemmebygget stativ og bundplade måler længde 83,5, bredde 30,5, højde 29,5 cm.

Brugsslitage. En mindre del mangler muligvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 627