3907802. MODEL BIL, BUGATTI TYPE 50T 1933, POCHER, RIVAROSSI, SKALA 1:8.
Ved byggesæt. Brugsanvisning medfølger.
Længde 67, bredde 23,5, højde 20 cm.
Med hjemmebygget stativ og bundplade måler længde 83,5, bredde 30,5, højde 29,5 cm.
Brugsslitage. En mindre del mangler muligvis.