MODELBIL, FERRARI TESTAROSSA, POCHER, RIVAROSSI, SKALA 1:8.

3907781. MODELBIL, FERRARI TESTAROSSA, POCHER, RIVAROSSI, SKALA 1:8.

Ved byggesæt. Længde 57, bredde 24, højde 14 cm.

Med stativ, der måler længde 60, bredde 31, højde 20 cm.

Brugsslitage. Noget malingsgnidning. En mindre del mangler muligvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 417