ERIK ALEXANDER HEDLAND. Skulptur, buste, gips, signeret.

390718. ERIK ALEXANDER HEDLAND. Skulptur, buste, gips, signeret.

Højde 35 cm.

Mindre slitage på bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 35 cm.

Mindre slitage på bunden.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.246