SPEJL MED LYSE ARME, ca. 1910.

390716. SPEJL MED LYSE ARME, ca. 1910.

Reliefskåret stel i mørkt hårdttræ og to drejelige lysarme af messing.
Højde 125, bredde 61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 125, bredde 61 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.076