STEFAN NIKLASSON. Akvarel, signeret og dateret 05.

3907042. STEFAN NIKLASSON. Akvarel, signeret og dateret 05.

Dimensioner motiv 21x37 cm, mål med ramme 42x57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 233