Kuffert, metal og træ, 20. århundrede.

390644. Kuffert, metal og træ, 20. århundrede.

Længde 75, bredde 48, højde 46 cm.

Brugsslitage og inderkasse med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.791