GLASSKAB til hjørne i engelsk stil af Idegran.

390600. GLASSKAB til hjørne i engelsk stil af Idegran.

Undersektion med spejldøre og hyldeinteriør, glasparti med lamelåger og udtrækshylde.
Bredde 88, dybde ca 42, højde 180 cm.

Brugsslitage.
Der mangler et stykke pynteliste.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.021