GÖSTA MÅNSSON. "Terminalstop". Olie på lærred, signeret.

390594. GÖSTA MÅNSSON. "Terminalstop". Olie på lærred, signeret.

Ca. 59x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 59x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 8.216