390549. COGNAC KOPPER MM, 21 dele, "Rondo", Göran Wärff for Kosta, anden halvdel af det 20. århundrede.
11 cognac kopper; Højde 11 cm.
10 stærke vinglas; Højde 10 cm.
Kun 7 stærke vinglas på billedet.
Mindre Brugsslitage.
2 stærke vinglas med Kantstødt medfølger.