KUNSTGLAS, vase, Boda Ateljé, Bertil Vallien, sign.

390501. KUNSTGLAS, vase, Boda Ateljé, Bertil Vallien, sign.

Højde 14 cm nr. 207.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 14 cm nr. 207.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.124