SOFAGRUPPE, 3 dele, Chesterfield, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

39040. SOFAGRUPPE, 3 dele, Chesterfield, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Vinrødt læder. Længden på sofaen er 200 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.862