EDWARD HALD. Skål, Slipgraal, signeret, Orrefors.

390392. EDWARD HALD. Skål, Slipgraal, signeret, Orrefors.

Indretning i form af blå striber. Diameter 18,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Edward Hald (1883–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Edward Hald (1883–1980)

Antal besøg: 1.246