DAVID LARSON. Olie på panel.

DAVID LARSON. Olie på panel.
3902179. DAVID LARSON. Olie på panel.

Landskab, signeret, dateret 45, 46x55 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 311