39014. Sæt, 24 dele, 20. århundrede.
7 + 1 bestik guld.
2 lysestager "Tiara" Rörstrand.
6 gløggkrus Höganäs.
Vase orientalsk, metal.
3 coastere isolit Perstorp.
2 vægpaneler B&G.
Yderfor keramik.
Lysekrone, messing, Fong i Gränna. Højde 23 cm.
Brugsslitage, 1 dekorativ klinge til lysekronen mangler.