3901146. GUCCI, armbåndsur til kvinder, forgyldt.
Ur: ca. 2,5 cm
Armbånd: ca. 19 cm (blækur).
Brugsslitage opstår, nogle plastringe med slid og mærker, hvid plastring beskadiget.
Ikke funktionelt testet.
Skader på kassen, så låget er lidt ujævnt.
Ikke funktionelt testet.