GUCCI, armbåndsur til kvinder, forgyldt.

3901146. GUCCI, armbåndsur til kvinder, forgyldt.

Ur: ca. 2,5 cm
Armbånd: ca. 19 cm (blækur).

Brugsslitage opstår, nogle plastringe med slid og mærker, hvid plastring beskadiget.
Ikke funktionelt testet.
Skader på kassen, så låget er lidt ujævnt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ur: ca. 2,5 cm
Armbånd: ca. 19 cm (blækur).

Ikke funktionelt testet.

Antal besøg: 797