CARIN NILSON. SKULPTUR, gips, signeret og dateret 1944.

390041. CARIN NILSON. SKULPTUR, gips, signeret og dateret 1944.

Kvinde på klippe, højde ca. 29 cm.

Rapport.

Kunstner/designer

Carin Nilson (1884–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rapport.

Kunstner/designer

Carin Nilson (1884–1973)

Antal besøg: 1.029