GLASFEST, 13 dele, Orrefors, Kosta og Reijmyre.

39002. GLASFEST, 13 dele, Orrefors, Kosta og Reijmyre.

Cocktailglas, 8 stk, Orrefors.
Skål Reijmyre, blåt glas med ætset dekor. Højde 13 cm.
Skål Pris. Højde 10 cm.
Skål Orrefors. Signeret PA 3741/0. Diameter 23 cm.
Snappsglas, 2 stk, 17-37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål Pris. Højde 10 cm.
Snappsglas, 2 stk, 17-37 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.070