390007. FOODSERVICE, service, 45 dele. "Kornblomst". Hackefors, anden halvdel af det 20. århundrede.
12 flade plader.
12 startplader.
12 plader.
2 større aflange serveringsfade.
2 mindre aflange serveringsfade.
2 skåle, den ene med bølgekant.
1 kande.
1 sauceskål.
1 vas.
Uvæsentligt Brugsslitage.